GMINA KSIĄŻ WIELKI

Opłatek w SKS "Jastrzębiec"     Czego życzą sobie piłkarze dzieląc się opłatkiem jak to było sobotnim wieczorem w Strażackim Klubie Sportowym „Jastrzębiec”? Tu kolega koledze życzył przede wszystkim zdrowia (i jak najmniej kontuzji na boisku) oraz dobrych wyników (czyli jak najwięcej goli strzelonych do bramki przeciwnika). Gościem zawodników, trenerów i zarządu Klubu był zastępca wójta Grzegorz Janus (na zdjęciu pierwszy z lewej), który przyłączył się do uroczystości pożegnania kończącego karierę sportową Krzysztofa Zaparta (pośrodku fotografii, trzyma piłkę i dyplom).

Krzysztof Zapart     Piłkarze z Książa Wielkiego osiągnęli w mijającym roku dobre rezultaty: zarówno drużyna seniorów jak i trampkarzy. Ci pierwsi zajęli w klasie A piąte miejsce, wygrywając siedem meczów, cztery remisując, a przegrywając tylko dwa. Natomiast drużyna trampkarzy zajęła pierwsze miejsce w III Lidze Okręgowej odnosząc osiem zwycięstw i żadnej porażki, dzięki czemu awansowali do II Ligi Okręgowej Trampkarzy.
     Wzajemnym życzeniom przy opłatku oraz podsumowaniom uzyskanych wyników towarzyszyła uroczystość pożegnania Krzysztofa Zaparta, który postanowił zakończyć karierę sportową ze względu na wiek i zdrowie. Z rąk kolegów otrzymał pamiątki, a prezesi Klubu oraz wicewójt Grzegorz Janus wręczyli mu nagrody.

W&B, Zdjęcia: Aleksandra Gajos

Informujemy, że ta strona stosuje pliki cookies, tzw. ciasteczka. Kliknij „Zgadzam się”, aby ta informacja nie pojawiała się ponownie. Kliknij „Więcej informacji”, aby zapoznać się z naszą Polityką prywatności.
Dalsze informacje Zgadzam się Nie zgadzam się