GMINA KSIĄŻ WIELKI

WTZ w Rzędowicach     Uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej w Rzędowicach przedstawili z wielkim zaangażowaniem w przydzielone role - Jasełka dla swoich rodziców. Barwny spektakl przygotowały instruktorki: Iwona Domagała, Justyna Majewska Grażyna Malmur oraz Agnieszka Mikołajczyk. Nad oświetleniem i nagłośnieniem czuwał instruktor Rafał Szyniec. Natomiast stroje i elementy scenografii wykonali sami artyści amatorzy przy pomocy koleżanek i kolegów. Bo to wspólne, teatralne dzieło, stworzyli wszyscy bez wyjątku uczestnicy WTZ właśnie w ramach terapii zajęciowej.

 

WTZ w RzędowicachWTZ w Rzędowicach    Efektom ich wcześniejszej pracy i gry scenicznej przyglądali się z podziwem zaproszeni rodzice i goście, których nie zabrakło podczas spektaklu wystawionego w środę, 24 stycznia w zajmowanym przez WTZ pałacyku Zdziechowskich w Rzędowicach. Nie zbrakło również oklasków na zakończenie spektaklu.

 

WTZ w RzędowicachWTZ w Rzędowicach     Po występie uczestnicy zaprosili swoich widzów na przygotowany poczęstunek, podczas którego głos zabrał kierownik WTZ – Andrzej Szuma. Przypomniał, że takie przedstawienia jasełkowe są przygotowywane corocznie. Jest to też dobra okazja do spotkania integracyjnego oraz wymiany doświadczeń na temat procesu rehabilitacyjnego pomiędzy rodzicami i opiekunami uczestników, a instruktorami.

A&B

Informujemy, że ta strona stosuje pliki cookies, tzw. ciasteczka. Kliknij „Zgadzam się”, aby ta informacja nie pojawiała się ponownie. Kliknij „Więcej informacji”, aby zapoznać się z naszą Polityką prywatności.
Dalsze informacje Zgadzam się Nie zgadzam się