GMINA KSIĄŻ WIELKI

Siódmy Dzień Seniora     Stowarzyszenie Koło Gospodyń Wiejskich w Książu Wielkim już po raz siódmy zorganizowało Dzień Seniora. Dla wielu starszych mieszkańców stolicy Gminy to jedna z ważniejszych atrakcji w roku i znakomita okazja do wyjścia z domu, aby spotkać się ze znajomymi i powspominać minione czasy.

Siódmy Dzień SenioraSiódmy Dzień Seniora     Organizatorki wraz z akompaniującym im Wiesławem Kopciem przygotowały według własnego scenariusza ujmującą widzów część artystyczną. Wyśpiewywane lub mówione słowa, oprawione muzyką, doceniały obecność i życiowe doświadczenie seniorów. A wzrokowo-słuchowe doznania płynące ze sceny umilał dodatkowo słodki poczęstunek.

Siódmy Dzień Seniora     Były też występy wnucząt, które przedstawiły zebranym wierszyki i piosenki oraz kilka humorystycznych scenek z życia babci i dziadka.

Siódmy Dzień Seniora     Były również kwiaty i życzenia stu lat dla seniorów. Długo trwały śpiewy, rozmowy i tańce. Wszyscy zadowoleni z możliwości uczestnictwa w tej imprezie, zapowiedzieli swoje przybycie za rok. Gościom dziękujemy za przyjęcie zaproszenia, a tym, którzy nam pomogli w zorganizowaniu uroczystości jaka odbyła się 28 stycznia – dziękujemy za twórczy współudział.

Maria Portka-Nowak

Informujemy, że ta strona stosuje pliki cookies, tzw. ciasteczka. Kliknij „Zgadzam się”, aby ta informacja nie pojawiała się ponownie. Kliknij „Więcej informacji”, aby zapoznać się z naszą Polityką prywatności.
Dalsze informacje Zgadzam się Nie zgadzam się