GMINA KSIĄŻ WIELKI

Ul. Długosza w Książu Wielkim     Przetarg na przebudowę drogi gminnej nr 140229K w Książu Wielkim na liczącym pół km odcinku ul. Długosza (zdjęcie) i ul. Podzamcze, wygrała firma DUKT z Nowin koło Kielc. Złożyła ofertę jako jedyna, a swoje prace wyceniła na 1,092 mln zł. To korzystne rozstrzygnięcie dla Gminy, gdyż wartość kosztorysową tego zadania oszacowano nieco wyżej, na 1,146 mln zł. Termin zakończenia robót ustalono na 6 sierpnia tego roku.

Ul. Podzamcze w Książu Wielkim     Zakres inwestycji obejmuje położenie na ul. Długosza i ul. Podzamcze (zdjęcie) jezdni o szerokości 6 m i wykonanie zjazdów do leżących tam posesji. Powstanie także 38 miejsc parkingowych, utwardzonych polbrukiem. Chodnik o szerokości 2 m pobiegnie ul. Długosza po jej lewej stronie, natomiast ul. Podzamcze po jej prawej stronie. Obie ulice otrzymają ledowe oświetlenie. Ale przede wszystkim zaczną wreszcie wyglądać jak ulice, bo z chodnikiem oraz bez dziur i kałuż na jezdni.

Red.

Informujemy, że ta strona stosuje pliki cookies, tzw. ciasteczka. Kliknij „Zgadzam się”, aby ta informacja nie pojawiała się ponownie. Kliknij „Więcej informacji”, aby zapoznać się z naszą Polityką prywatności.
Dalsze informacje Zgadzam się Nie zgadzam się