GMINA KSIĄŻ WIELKI

Droga w Książu Małym - Kolonii     Jak każdej wiosny, także i tej, maszyny zwane remonterami będą niebawem łatały podziurawiony asfalt na najbardziej sfatygowanych po zimie odcinkach dróg gminnych. Ich niedawny objazd pozwolił ocenić szkody oraz wytypować fragmenty potrzebujące natychmiastowej naprawy. To między innymi szosa biegnąca za Szkołą Podstawową w Książu Małym i prowadząca do Książa Małego – Kolonii (zdjęcie).

Droga w Głogowianach - Wrzosach     Nałożenia kolejnych łat na jezdni wymaga pilnie także droga biegnąca z Rzędowic do Głogowian – Wrzosów i dalej do Głogowian – Starej Wsi (zdjęcie). Podobnie jest z drogami: Łazy – Cisie, Tochołów – Giebułtów, a ponadto w samym Giebułtowie przy starej szkole oraz w Trzonówku. W sumie zaplanowano, że remontery zużyją wiosną do naprawy dróg 40-50 ton masy asfaltowej.

Red.

Informujemy, że ta strona stosuje pliki cookies, tzw. ciasteczka. Kliknij „Zgadzam się”, aby ta informacja nie pojawiała się ponownie. Kliknij „Więcej informacji”, aby zapoznać się z naszą Polityką prywatności.
Dalsze informacje Zgadzam się Nie zgadzam się