GMINA KSIĄŻ WIELKI

Diamentowe i złote gody 2021 r.     Wiem to także z własnego doświadczenia, że im dłużej pożycie małżeńskie trwa, tym łatwiej jest się z sobą dogadać – powiedział wójt Marek Szopa otwierając uroczystość świętowania diamentowych i złotych godów, jakie w tym roku wypadają Jubilatom  mieszkającym w naszej Gminie. Widać ich wszystkich na okolicznościowych fotografiach, które wraz z wykazem nazwisk zamieszczamy poniżej. Życząc dalszych wielu lat wspólnego życia, Wójt dodał jeszcze, iż ludzie, których kocha się z całego serca, nigdy się nie starzeją.

Diamentowe i złote gody 2021 r.     Medale za długoletnie pożycie przypinał Marek Szopa, natomiast przewodniczący RG Henryk Huma wręczał kwiaty i prezenty. Na zdjęciu jedna z uhonorowanych par Jubilatów – Izabella i Zdzisław Ptakowie.

Diamentowe i złote gody 2021 r.     W części artystycznej wystąpił zespół uczniowski ze Szkoły Podstawowej w Antolce, kapela „Małopolanie” oraz zespół „Książowiacy”. Nie zabrakło także okolicznościowego tortu, a przede wszystkim wykwintnego poczęstunku, którym zastawiły stoły panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Mianocicach gdzie w miejscowej świetlicy odbyła się cała uroczystość. Dodajmy, iż od strony organizacyjnej przygotowali ją pracownicy UG: Anna Gniewek i Adrian Oczkowicz.

Red.

Diamentowe i złote gody 2021 r.

Diamentowe i złote gody 2021 r.

     ZŁOTE GODY:
  Alicja i Marek Kowalczykowie
  Henryka i Henryk Kozikowie
  Ewa i Stefan Kucowie
  Maria i Jerzy Kuleszowie
  Janina i Jan Pawłowscy
  Marianna i Franciszek Portkowie
  Danuta i Marian Przeździkowie
  Izabella i Zdzisław Ptakowie
  Anna i Edward Rosołowie
  Wanda i Jan Saterowie
  Zdzisława i Marian Szwaczkowie
  Anna i Stanisław Warchałowie
  Wanda i Stanisław Wendowie
  Barbara i Zygmunt Zbieniowie
  Alicja i Stefan Żmudowie

     DIAMENTOWE GODY:
  Helena i Marian Widełkowie
  Bogumiła i Zdzisław Piaskowie
  Anna i Jan Wójcikowie
  Alfreda i Stanisław Zmarzłowie

Informujemy, że ta strona stosuje pliki cookies, tzw. ciasteczka. Kliknij „Zgadzam się”, aby ta informacja nie pojawiała się ponownie. Kliknij „Więcej informacji”, aby zapoznać się z naszą Polityką prywatności.