GMINA KSIĄŻ WIELKI

                Od 17 marca zmieniliśmy formułę Forum na naszym gminnym portalu. Teraz, aby wpisywać pytanie do Wójta lub własne komentarze do wydarzeń czy publikowanych informacji, nie potrzeba się logować. Dokonać wpisu może każdy jako Anonim. Co oczywiście wiąże się z pewnymi ograniczeniami.

                Mianowicie, każdy wpis nadal będzie zatwierdzał Moderator, czuwając nad tym, by Internauci przestrzegali netetykiety (dobrych zasad). Czyli ogólnie rzecz biorąc, nie wybiegali w wypowiedziach poza przyzwoitość.
                Obecnie Forum ma trzy działy: Pytanie do Wójta, Komentarze oraz Ogólne forum. Ten ostatni dział jest zamknięty, bo można w nim tylko przeczytać wszystko to, co mieściło się na dotychczasowym naszym Forum. Wpisów dokonujemy w obu pierwszych działach.
                Zachęcamy do dzielenia się uwagami, wnioskami czy propozycjami na każdy temat, byle w jakimś stopniu związany z naszą Gminą i jej Mieszkańcami.

Red.

Informujemy, że ta strona stosuje pliki cookies, tzw. ciasteczka. Kliknij „Zgadzam się”, aby ta informacja nie pojawiała się ponownie. Kliknij „Więcej informacji”, aby zapoznać się z naszą Polityką prywatności.