GMINA KSIĄŻ WIELKI

Ogłoszenia

Wójt Gminy Książ Wielki ogłasza Konsultacje społeczne w przedmiocie projektu programu współpracy z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami w roku 2019.

Konsultacje będą miały następującą formę:

·         wyrażenie pisemnej opinii i złożenia uwag do projektów, na formularzu stanowiącym załącznik do Uchwały Nr XXXIV/269/2010 Rady Gminy w Książu Wielkim z dnia 23 czerwca 2010 roku osobiście, za pośrednictwem poczty lub poczty elektronicznej.

Czytaj więcej...

Wojska Obrony Terytorialnej     11 Małopolska Brygada Obrony Terytorialnej (11MBOT) zakończyła pierwsze szkolenie wyrównawcze żołnierzy OT w ramach Terytorialnej Służby Wojskowej. To nowatorski projekt WOT, nie stosowany dotychczas w innych rodzajach Sił Zbrojnych RP.

Czytaj więcej...

Ponad 30 żołnierzy rezerwy wstąpiło w sobotę (25 sierpnia) w szeregi 11 Małopolskiej Brygady Obrony Terytorialnej. Przed nimi 8 dni intensywnego szkolenia wyrównawczego na terenie Ośrodka Szkolenia Poligonowego Wojsk Lądowych w Nowej Dębie, w czasie którego będą doskonalić swoje umiejętności i poszerzać wiedzę.

Czytaj więcej...

 

WOJSKOWA KOMENDA UZUPEŁNIEŃ
W KRAKOWIE

P R O W A D Z I   N A B Ó R

DO SŁUŻBY PRZYGOTOWAWCZEJ W KORPUSIE OSOBOWYM

SZEREGOWYCH

ODBYCIE SŁUŻBY PRZYGOTOWAWCZEJ UMOŻLIWIA UBIEGANIE SIĘ O POWOŁANIE DO:

ZAWODOWEJ SŁUŻBY WOJSKOWEJ

SŁUŻBY w WOJSKACH OBRONY TERYTORIALNEJ

Czytaj więcej...

Informujemy, że ta strona stosuje pliki cookies, tzw. ciasteczka. Kliknij „Zgadzam się”, aby ta informacja nie pojawiała się ponownie. Kliknij „Więcej informacji”, aby zapoznać się z naszą Polityką prywatności.
Dalsze informacje Zgadzam się Nie zgadzam się