GMINA KSIĄŻ WIELKI

Świetlica w Trzonowie     O generalnym remoncie pawilonu mieszczącego remizę i świetlicę w Trzonowie informowaliśmy w ubiegłym roku kilka razy. Kosztem blisko 200 tys. zł przebudowano ten obiekt zewnątrz i wewnątrz łącznie z ociepleniem i wymianą pokrycia dachu oraz okien. A w ostatnich dniach grudnia rodzinna firma Włodarczyków (znana pod nazwą „Bolek”) zdążyła jeszcze wykonać w środku prace malarskie. Ich jakość oceniono na piątkę z plusem podczas odbioru robót, jakiego dokonał wójt Marek Szopa i prezes OSP w Trzonowie Jacek Zegan.

Świetlica w Trzonowie     Jak wyliczył wykonawca robót, pomalowano na jasne kolory łącznie 460 m kw. ścian, które najpierw należało wyrównać, a w wielu miejscach dodatkowo usunąć olejne lamperie. Ponadto na sufitach podwieszono płyty regipsu ( ponad 100 m kw.) oraz wybito kratki wentylacyjne w pomieszczeniach. Obecnie elektryk Bogusław Budziosz (zdjęcie) wymienia tam stare lampy na energooszczędne oświetlenie.

Red.

Informujemy, że ta strona stosuje pliki cookies, tzw. ciasteczka. Kliknij „Zgadzam się”, aby ta informacja nie pojawiała się ponownie. Kliknij „Więcej informacji”, aby zapoznać się z naszą Polityką prywatności.
Dalsze informacje Zgadzam się Nie zgadzam się