GMINA KSIĄŻ WIELKI

b_300_175_16777215_0_0_images_stories_2023_09_28-1.jpg     W najbliższą sobotę, 30 września, w Książu Małym będą obchodzone dwa ważne, miejscowe Jubileusze: 100 lat Ochotniczej Straży Pożarnej oraz 60 lat Szkoły Podstawowej. Uroczystości te postanowiono połączyć i zorganizować na szkolnym boisku by miejsca wystarczyło dla wszystkich chętnych gości. Naszych mieszkańców zaprasza tam serdecznie burmistrz Marek Szopa wraz z prezesem OSP Sławomirem Byczkiem i dyrektorką SP Danutą Gajos. Poniżej publikujemy program tego wydarzenia.

28 2     Wszystko zacznie się od zbiórki druhów pod remizą OSP w Książu Małym o godz. 11.30. Stąd nastąpi przemarsz do miejscowego Kościoła na mszę (o godz. 12.). Główna uroczystość rozpocznie się o godz. 13.30. Po części oficjalnej (wręczeniu odznaczeń, dekoracji sztandaru, przemówieniach) zaplanowano program artystyczny w wykonaniu uczniów SP, a po nim organizatorzy zaproszą na piknik rodzinny z wieloma atrakcjami dla dzieci i dorosłych oraz na występy zespołów muzycznych. Na zdjęciu szkolne boisko gdzie te obchody będzie można zobaczyć, usłyszeć i w nich uczestniczyć.

Red.

Informujemy, że ta strona stosuje pliki cookies, tzw. ciasteczka. Kliknij „Zgadzam się”, aby ta informacja nie pojawiała się ponownie. Kliknij „Więcej informacji”, aby zapoznać się z naszą Polityką prywatności.