GMINA KSIĄŻ WIELKI

b_320_128_16777215_0_0_images_stories_2023_10_05-2.jpg     Przetarg na powiększenie gmachu Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Książu Wielkim o obszerny pawilon, przeznaczony w całości dla poradni rehabilitacyjnej, wygrała miejscowa firma „Maja”, której właścicielem jest Krzysztof Gola. Właśnie podpisano umowę na wykonanie tej ważnej dla mieszkańców inwestycji. Wykonanie o tyle trudne, że ma nie spowodować żadnych zakłóceń w pracy Ośrodka. Na zdjęciu siedzą od lewej: Krzysztof Gola, burmistrz Marek Szopa, kierowniczka referatu infrastruktury UMiG Aneta Nowak oraz kierownik PZOZ lek. Andrzej Gumula.

     Zgodnie z podpisaną umową, koszt inwestycji wyniesie 2,58 mln zł, z czego 1 mln zł stanowi nagroda za wzorowe zaszczepienie mieszkańców podczas epidemii covid-19. Jeszcze do końca grudnia wykonawca zrealizuje do 40 proc. zadania, które ma być ukończone w roku 2024. Nowy pawilon, połączony z głównym budynkiem przewiązką, stanie po jego lewej stronie, patrząc od frontu.

Red.

Informujemy, że ta strona stosuje pliki cookies, tzw. ciasteczka. Kliknij „Zgadzam się”, aby ta informacja nie pojawiała się ponownie. Kliknij „Więcej informacji”, aby zapoznać się z naszą Polityką prywatności.