GMINA KSIĄŻ WIELKI

Ogłoszenia

Szanowni Państwo,

od lutego br. trwają prac nad „Strategią Rozwoju Miasta i Gminy Książ Wielki na lata 2025-2035”. Przeprowadziliśmy ankietę wśród mieszkańców i warsztaty strategiczne, powstała Diagnoza stanu gminy – z kluczowymi ustaleniami mogą się Państwo zapoznać na stronie: https://www.ksiazwielki.eu/strategia-2035.

W oparciu o analizę potencjałów naszej gminy oraz wyzwań rozwojowych sformułowaliśmy kluczowe cele strategiczne oraz kierunki działań, które przyczynią się do ich realizacji.

W załączonym dokumencie znajdziecie Państwo zestawienie tych celów.

Czytaj więcej...

Na wniosek Burmistrza Miasta i Gminy Książ Wielki dotyczący aktualizacji Informacji zawartych na głównej stronie internetowej Urzędu Miasta i Gminy Książ Wielki, poniżej publikujemy godziny pracy gabinetów lekarskich w  Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Książu Wielkim.

Godziny Pracy Gabinetów Lekarskich w PZOZ Książ Wielki

Dnia 16 maja 2024 roku o godz. 09:00 odbyło się spotkanie organizacyjne Burmistrza Marka Płonczyńskiego z Sołtysami z terenu naszej Gminy. Burmistrz podkreślił ważną rolę i znaczenie funkcji sołtysa, zapraszając jednocześnie do współpracy na rzecz rozwiazywania bieżących  problemów poszczególnych sołectw. Zgodnie ustalono, że najlepszym miesiącem na przeprowadzenie nadchodzących wyborów sołtysów będzie wrzesień 2024r..

Książ Wielki 001 20240517

Czytaj więcej...

Informujemy, że ta strona stosuje pliki cookies, tzw. ciasteczka. Kliknij „Zgadzam się”, aby ta informacja nie pojawiała się ponownie. Kliknij „Więcej informacji”, aby zapoznać się z naszą Polityką prywatności.